Küpsiste poliitika

Me kasutame küpsiseid veebisaidi funktsionaalsuse tagamiseks, saidi kasutamise analüüsimiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide võimaldamiseks ja turundustöö abistamiseks. Vaikimisi salvestatakse ainult vajalikud küpsised ning klõpsates „Luba kõik küpsised” nõustute kõigi küpsiste salvestamisega teie seadmesse. Te võite oma eelistusi isikupärastada, saada lisateavet ning oma nõusoleku tagasi võtta või muuta, klõpsates „Küpsiste eelistused” või külastades meie veebisaidil kättesaadavat küpsiste teatise linki. Küpsiste kasutamise kohta lisateabe saamiseks vaadake küpsiste teatise veebilehte.

 

1 Rangelt vajalikud küpsised

Rangelt vajalikud küpsised aitavad veebisaiti kasutada, võimaldades põhifunktsioone, nagu lehekülje navigeerimine ja juurdepääs veebisaidi turvalistele aladele. Need küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Need seatakse tavaliselt ainult vastuseks teie tehtud toimingutele, mis on seotud teenuste taotlusega, näiteks privaatsuseelistuste määramine, sisselogimine või vormide täitmine. Võimalik, et saate küpsiseid oma brauseri kaudu keelduda, kuid saidi vajalikud osad ei tööta. Need küpsised ei salvesta isikuandmeid.

  • Küpsis - WSCRCookiEconsent
  • Aegumine - 1 aasta
  • Firma - Digitaalne juhtimisruum Ltd
  • Eesmärk - Teie külastus - Salvestab oma küpsiste nõusoleku seansi meie saidi See ei sisalda muud teavet peale selle, kas olete iga küpsisetaseme kohta sisse või välja valinud.

 

0 funktsionaalsed küpsised

Need küpsised võimaldavad veebisaidil pakkuda täiustatud funktsioone, aidata saidi isikupärastamist, säilitada kasutaja valitud suvandeid ja saidi navigeerimise abivahendeid. Neid võivad määrata meie või kolmandate osapoolte pakkujad, kelle teenuseid oleme lisanud meie lehtedele. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi mõni neist teenustest korralikult toimida.

Me ei kasuta selles kategoorias küpsiseid.

 

0 jõudluse ja tegevuse küpsised

Need küpsised võimaldavad meil loendada külastusi ja liiklusallikaid, teha kliendiküsitlusi ja muud veebianalüütikat, et saaksime mõõta ja parandada meie saidi jõudlust. Nad aitavad meil teada, millised leheküljed on kõige populaarsem ja kõige vähem populaarne ja vaata, kuidas külastajad liiguvad saidil. Teave, mida need küpsised koguvad, koondatakse ja mõnel juhul võidakse koguda piiratud tuvastatavaid andmeid.

Me ei kasuta selles kategoorias küpsiseid.

 

0 Turundus ja sihitud reklaami küpsised

Neid küpsiseid kasutatakse meie külastajate sirvimisharjumuste ja tegevuste jälgimiseks meie veebisaitidel. Neid saab kasutada otsingu- ja/või sirvimisajaloo profiili koostamiseks iga külastaja jaoks. Võib koguda tuvastatavaid või kordumatuid andmeid, mis võimaldavad meil näidata teile asjakohaset/isikupärastatud turundussisu. Me ei salvesta otseselt isiklikku teavet, vaid teavet, mis tuvastavad teie brauseri ja internetiseadme ainulaadselt ning kasutavad seda sihitud reklaami kuvamiseks ja/või kolmandate osapooltega samal eesmärgil jagada. Kui te neid küpsiseid ei luba, kogete vähem isikupärastatud turundussisu ja sihitud reklaami.

Me ei kasuta selles kategoorias küpsiseid.

 

Küpsiste haldamine

Mis on küpsised, kuidas neid kasutatakse ja kuidas neid hallatakse?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis sisaldavad tähti ja numbreid ning asuvad teie arvutisse või seadmesse. Küpsised on seatud, kui külastate veebisaiti, mis kasutab küpsiseid, ja neid võidakse kasutada saidil külastatud lehtede jälgimiseks, kus te jätate pooleli või mäletate oma eelistusi (nt keeleseadeid).

Küpsised on väga olulised, et aidata meil muuta võrguteenuste kasutamise lihtsamaks, jälgida meie saidi kasutamist ja aidata meil teie teenust täiustada.

Selleks, et teil oleks lihtsam mõista, kuidas veebisait küpsiseid kasutab, oleme need rühmitanud hõlpsasti mõistetavatesse kategooriatesse. Kategooriat, kuhu küpsis kuulub, saab näha Küpsiste paneelil.

Küpsiste paneelil sisalduv teave edastatakse teile avatud ja läbipaistval viisil, et saaksite näha, kuidas küpsiseid kasutatakse teie külastajakogemuse rikastamiseks ning teha teadlikke valikuid nende kasutamise lubamiseks. Kui soovid küpsiseid kontrollida ja eemaldada, saab seda teha veebibrauseri seadete kaudu.

Pange tähele, et küpsiste piiramine võib mõjutada veebisaidi funktsionaalsust. Paljud veebisaitide pakutavad interaktiivsed funktsioonid sõltuvad küpsistest ning küpsiste keelamine või blokeerimine võib takistada nende teenuste töötamist või vähendada nende kasulikkust.

Erinevad veebibrauserid võivad küpsiste haldamiseks kasutada erinevaid meetodeid. Palun järgige allpool toodud juhiseid veebibrauseri tootjatelt otse, et seadistada oma brauseri seadeid*.

Microsoft Internet Explorer (IE)

Google Chrome

Safari

Firefox