paziņojums par privātumu jauniešiem līdz 16 gadu vecumam

KAS MĒS ESAM

Mēs esam AstraZeneca UK Ltd, kuras juridiskā adrese ir 1 Francis Crick Avenue, Cambridge Biomedical Campus, Cambridge, CB2 0AA. (Mēs saucam sevi par “AstraZeneca”, “Mēs”, “Mums”, “Mūsu”) un Mēs esam saņēmēji jebkurai informācijai, kuru jūs varat nosūtīt mums, aizpildot mūsu tīmekļa vietnes veidlapu un iesniedzot savu ziņojumu.

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo Privātuma paziņojumu. Tāpēc mēs lūdzam jūs laiku pa laikam pārbaudīt šo Privātuma paziņojumu, lai pārliecinātos, ka esat informēts par jaunāko versiju, kas attieksies uz jūsu personas datiem. Mēs, protams, informēsim jūs par visām izmaiņām, kurās Mums tas jādara.

Neraugoties uz iespēju iesniegt ziņojumu par blakusparādībām, ja Jūs esat jaunietis, kas jaunāks par 16 gadiem, mēs stingri aicinām Jūs, ja iespējams, apspriest Jūsu simptomus un blakusparādības no mūsu zālēm, kuras Jums ir bijušas vai ir aizdomas, ar savu vecāku/likumīgo aizbildni vai ārstu, , kas var iesniegt ziņojumu jūsu vārdā. Mēs lūdzam jūs to darīt, jo dažkārt informācijā, ko var sniegt pieaugušais (īpaši ārsts), var būt noderīgi secinājumi un argumenti, kurus jūs kā jaunietis var nesaprotat pareizi vai var nepareizi interpretēt. Turklāt ziņojuma iesniegšana pati par sevi nozīmētu, ka jūs atklāsiet informāciju par sevi (personas datus), un daļa no šīs informācijas var būt ļoti īpaša vai jutīga, jo runa ir par jūsu veselību. Mēs novērtējam iespēju no pirmavotiem saņemt informāciju mūsu jaunajiem pacientiem, taču mēs esam ļoti norūpējušies par jūsu personas datiem, un vēlamies, lai jūs to saglabātu drošībā. Ar šo paziņojumu par konfidencialitāti Mēs vēlamies jums paskaidrot, kādus personas datus mēs varam apkopot par jums un ko mēs ar to varam darīt, ja izvēlaties iesniegt atskaiti pats.

KĀDU INFORMĀCIJU MĒS APKOPOJAM?

Kā daļu no mūsu tiešsaistes atskaites veidlapas aizpildīšanas Mēs varam apkopot šādus personas datus par jums:

 • Jūsu vārds
 • Jūsu adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese
 • Jūsu dzimšanas diena
 • Neatkarīgi no tā, vai esat zēns vai meitene
 • Jūsu apraksts par to, kā Mūsu zāles, kuras Jūs lietojat, lika Jums justies, Mēs tās saucam par blakusparādību (-ām), ko Jums radās, kad sākāt un cik ilgi Jūs tās piedzīvojāt
 • Jūsu AstraZeneca zāļu apraksts (nosaukums, krāsa, forma, citas detaļas), ko lietojāt, kāpēc tās lietojāt, cik daudz zāļu un cik bieži Jūs lietojāt, kad sākāt un cik ilgi Jūs lietojat šīs zāles
 • Jebkura cita informācija, kuru izvēlaties kopīgot ar mums

Tādēļ daži no aprakstiem, kurus jūs sniegsiet saistībā ar savu ziņojumu, var saturēt informāciju par jūsu veselību, un šo informāciju sauc par īpašiem vai sensitīviem personas datiem par jums.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU DATUS?

Mums ir vajadzīga informācija, ko jūs sniedzat mums, jo Mums ir jāievēro īpašs likums. Šis likums ir spēkā, lai nodrošinātu, ka Mūsu zāles ir labas kvalitātes un ir drošas lietošanai cilvēkiem. Kā daļu no šī likuma mums ir jāziņo par jebkādām blakusparādībām, kas var būt saistītas ar mūsu zāļu lietošanu. Kā daļa no jums, sniedzot mums šo informāciju, Mēs varam arī sazināties ar jums, ja mums ir nepieciešama papildu informācija par jūsu ziņojumu, vai sniegt jums atsauksmes, ja jūs to pieprasījāt. Tādēļ, ja jūs nesniedzat mums savus personas datus, mēs, iespējams, nevarēsim izsekot nevēlamajam notikumam, par kuru ziņojāt, vai sniegt jums atsauksmes.

Dažos gadījumos mēs varam izmantot jūsu sniegto informāciju, lai palīdzētu aizsargāt mūsu tiesības (likumīgās intereses), kas saistītas ar mūsu zālēm, ja mums tās ir jāaizstāv tiesas lietā.

KĀ MĒS GLABĀJAM JŪSU DATUS

Mēs nedrīkstam saglabāt jūsu datus uz visiem laikiem. Tātad AstraZeneca uzglabā jūsu personas datus, kā to atļauj vietējie likumi, kā arī saskaņā ar Mūsu noteikumiem par datu glabāšanu, ko mēs aprakstām šeit: www.astrazenecapersonaldataretention.com Mēs saglabāsim jūsu datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai mēs izpildītu mūsu juridiskās saistības, vai aizstāvēt mūsu juridiskās prasības. Ja jūsu personas dati vairs nav nepieciešami šiem nolūkiem, tie tiks droši dzēsti. Tas var nozīmēt, ka jūsu personas datus AstraZeneca uzglabā vairākus gadus atkarībā no tā, kādam mērķim un vajadzībai šos datus izmantot mums.

KAS VAR SKATĪT JŪSU DATUS?

Šajā paziņojumā paskaidroto iemeslu dēļ jūsu personas dati var tikt nodoti vietējām un/vai ārvalstu regulatīvajām iestādēm un citiem AstraZeneca grupas uzņēmumiem. Mēs varam arī kopīgot jūsu personas datus ar noteiktām citām personām, piemēram, konsultantiem, lai pārbaudītu, vai mēs labi izpildām savus pienākumus; vai ar iestādēm, advokātiem vai citām personām, ar kurām Mums ir nepieciešams dalīties ar jūsu datiem, lai izpildītu juridiskās prasības vai (tiesas) prasības gadījumā; vai ar AstraZeneca pircēju, ja mēs pārdodam vai izveidot sadarbību visam mūsu biznesam vai daļai no tā.

Tomēr, ja jūsu datus glabā AstraZeneca, personas datus, kas jūs identificē kā pacientu, varēs skatīt tikai AstraZeneca pacientu drošības komanda, kas atrodas valstī, kurā dzīvojat, un neliels skaits tehnisko speciālistu, kas sniedz globālu atbalstu datorsistēmā, kurā AstraZeneca uztur personas datus. AstraZeneca dzēsīs visus pacienta identifikatorus (piemēram, jūsu vārdu vai adresi) pirms datu izmantošanas vai koplietošanas ārpus vietējās drošības komandas vai sistēmas administratoriem, t.i., Mēs joprojām varam kopīgot dažus jūsu datus, bet otra persona nezinātu, ka šie dati ir saistīti ar jums. Informāciju, kas ir svarīga ziņojuma medicīniskajam novērtējumam, piemēram, vecumu un dzimumu, var izpaust valdībai vai valsts iestādēm, lai izpildītu mūsu juridiskos pienākumus.

STARPTAUTISKAIS PĀRVEDUMS:

AstraZeneca iestādes un citas personas Mēs varam kopīgot jūsu datus, iespējams, atrodas jebkur pasaulē, kas var ietvert valstis, kas var nepiedāvāt tādu pašu personas datu tiesisko aizsardzību kā jūsu valstī. AstraZeneca, pārsūtot jūsu datus, ievēros vietējās datu aizsardzības prasības un tās iekšējo globālo privātuma standartu. AstraZeneca arī piemēros nepieciešamo aizsardzību, kas nepieciešama jūsu valsts normatīvajos aktos, kad mēs pārsūtām datus. Kad mēs pārsūtām jūsu datus uz citu valsti , mēs varētu kopīgot jūsu personas datus tikai tad, ja citai personai ir vajadzīgi dati, lai veiktu savu darbu, un saskaņā ar AstraZeneca saistošajiem korporatīvajiem noteikumiem (ko jūs varat atrast šeit)vai ES līguma standartnoteikumos. Jums var būt tiesības saņemt AstraZeneca saistošo korporatīvo noteikumu un/vai AstraZeneca ES līguma standartnoteikumu kopiju pēc pieprasījuma, sazinotiesar AstraZeneca privacy@astrazeneca.com .

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU DATUS

Mēs glabājam informāciju par jums datorā. Ir stingras vadīklas par to, kas var redzēt jūsu datus. Mums ir arī labi privātuma un drošības noteikumi, lai, cik vien iespējams, nodrošinātu visas Mūsu informācijas, tostarp jūsu personas datu, drošību un integritāti.

Plašāka informācija par to, kā AstraZeneca ievēro savus datu privātuma pienākumus, atrodama mūsu iekšējā globālā privātuma standartā

JUMS IR TIESĪBAS

Jūs un/vai jūsu vecāks/likumīgais aizbildnis var sazināties ar AstraZeneca šeit:

www.astrazenecapersonaldataretention.com jebkurā laikā, lai pieprasītu

 • piekļuvi jūsu personas datiem,
 • labot kļūdas vai pieprasīt šādu kļūdu dzēšanu,
 • pieprasīt, lai mēs ierobežotu jūsu datu izmantošanu
 • iebilst pret noteiktiem jūsu personas datu izmantošanas veidiem.

Ja šāds pieprasījums liek AstraZeneca vai tās filiālēm lauzt viņa/viņu pienākumus saskaņā ar normatīvajiem aktiem vai prakses kodeksiem, tad AstraZeneca, iespējams, nevarēs izpildīt jūsu pieprasījumu, bet jūs joprojām varat pieprasīt, lai Mēs ierobežojam jūsu personas datu izmantošanu turpmākai izmantošanai.

AstraZeneca persona tiek saukta par datu aizsardzības inspektoru, un šī persona ir atbildīga par AstraZeneca datu aizsardzības pienākumu pārraudzību un ar kuru jūs varat sazināties privacy@astrazeneca.com , ja rodas jautājumi par jūsu personas datu izmantošanu. Ja uz AstraZeneca jūsu personas datu izmantošanu attiecas ES tiesību akti (piemēram, ja dzīvojat kādā no Eiropas Savienības valstīm), jums var būt arī tiesības iesniegt sūdzību Datu aizsardzības uzraudzības iestādē valstī, kurā dzīvojat. Attiecīgo uzraudzības iestādes nosaukumu un kontaktinformāciju varat atrast šeit: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada

exit ramp cf

azcovid-cf-text

Jūs tagad pametāt vietni azcovid-19.com

Jūs esat izvēlējies saiti, kas novirzīs jūs uz vietni, kuru uztur trešā puse, kas ir pilnībā atbildīga par tās saturu. AstraZeneca nodrošina šo saiti kā pakalpojumu vietnes apmeklētājiem.

AstraZeneca nav atbildīga par trešo pušu vietņu privātuma politiku. Mēs iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Noklikšķiniet uz Atcelt, lai atgrieztos AstraZeneca vietnē vai Turpināt, lai turpinātu

az-cancle-cta
Atcelt
az-submit-cta
Turpinātu