Paziņojums par konfidencialitāti

Kas ir atbildīgs par Jūsu personas datiem

Šajā Privātuma paziņojumā “AstraZeneca”, ''Mēs”, ''Mums” un ''Mūsu” attiecas uz AstraZeneca grupas uzņēmumiem.

Mēs nosakām mērķus un veidu, kādā jūsu personas dati tiek vākti, izmantoti un/vai izpausti un pārvaldīti saskaņā ar AstraZeneca iekšējiem globālajiem privātuma standartiem

AstraZeneca ļoti nopietni uztver jūsu personas datu privātumu un drošību. Šajā Privātuma paziņojumā ir izklāstītas personas datu kategorijas, kuras mēs varam apkopot par jums un kā mēs tos varam izmantot.

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo Privātuma paziņojumu. Mēs jums paziņosim par visām izmaiņām, kurās mums tas jādara.

Kādu informāciju mēs apkopojam un kā mēs to izmantojam?

Ja reģistrējaties, lai izmantotu šo tīmekļa vietni vai aizpildītu tiešsaistes veidlapu, vai nosūtiet mums e-pastu (piemēram, lai saņemtu e-pasta atjauninājumus vai lūdziet mums nosūtīt jums papildu informāciju un/vai nosūtītu uzaicinājumus piedalīties zinātniskās sanāksmēs, reklāmas pasākumos, sadarbības iespējās un aptaujās), tad mēs varam apkopot un izmantot personas dati par jums, piemēram:

  • Nosaukums
  • E-pasta adrese
  • Dzīvesvietas valsts
  • adrese;
  • Tālruņa numurs
  • Nodarbošanās (piemēram, ja esat veselības aprūpes speciālists, kurš meklē informāciju par mūsu produktiem)
  • Tehniskā informācija par jūsu ierīci, piemēram, jūsu IP adrese, ierīces tips, ierīces un reklāmas identifikatori, pārlūkprogrammas veids un versija, kā arī cita standarta servera žurnāla informācija
  • Citi personas dati, kurus jūs izvēlaties sniegt mums

Šādu informāciju Jūs sniedzat, un mums to var papildināt no publiski pieejamās informācijas vai datu brokeru vajadzības gadījumā. To mēs izmantojam mūsu likumīgajās interesēs, lai pārvaldītu tīmekļa vietni, reģistrētu jūs jebkādiem pakalpojumiem, kurus esat pierakstījies, un atbildētu uz jebkādiem jautājumiem vai informācijas pieprasījumiem, kas jums varētu būt.

Reizēm mēs varam iegūt sensitīvus personas datus par jums, piemēram, ja jūs brīvprātīgi sniedzat informāciju par savu fizisko vai garīgo veselību, kā daļu no informācijas pieprasījuma. Šajā gadījumā mēs izmantojam šādu informāciju tikai, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu un vajadzības gadījumā sniegtu jums papildu norādījumus (piemēram, lai informētu jūs par savām tiesībām iesniegt ziņojumu par nevēlamiem notikumiem). Sniedzot mums savus sensitīvos personas datus, jūs piekrītat, ka mēs apstrādājam šos datus mērķiem, kas noteikti šajā Privātuma paziņojumā vai jebkurā paziņojumā par saņemšanu.

Gadījumā, ja izmantojat šo tīmekļa vietni vai aizpildiet tiešsaistes veidlapu vai nosūtiet mums e-pastu, lai ziņotu par nevēlamu notikumu, kuru esat pieredzējis, lietojot AstraZeneca produktu, lūdzu, izlasiet paziņojumu par blakusparādībām, kas saistītas ar jūsu attiecīgo valsti, kas pieejams vietnē https://aereporting.astrazeneca.com , lai iegūtu papildu informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus saistībā ar nevēlamiem notikumiem.

Sīkdatnes un Do-Ne-Track signāli

Mēs varam arī apkopot informāciju par to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, izmantojot sīkdatnes (un citas līdzīgas tehnoloģijas), uzlabojot tīmekļa vietnes saturu un funkcionalitāti. Plašāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu skatiet tīmekļa vietnes paziņojumā par sīkdatnēm. AstraZeneca nereaģē uz Do-Not-Track signāliem.

Apkopotā informācija

Mēs izmantojam apkopotu informāciju, kas nenosaka personas, lai uzraudzītu klientu datplūsmas modeļus uz tīmekļa vietni un konkrētām lapām, kā arī vietnes izmantošanu, lai palīdzētu mums uzlabot satura dizainu un izkārtojumu.

Kam būs piekļuve jūsu personas datiem?

Jūsu personas dati var tikt nodoti citiem AstraZeneca grupas uzņēmumiem. Mēs varam arī kopīgot iepriekš uzskaitītās jūsu personas datu kategorijas ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem vai trešām personām, piemēram: IT pakalpojumu sniedzējiem sistēmas izstrādes un tehniskā atbalsta nolūkos; auditoriem un konsultantiem, lai pārbaudītu mūsu atbilstību ārējām un iekšējām prasībām; kontaktu centra pakalpojumu sniedzējiem, likumā noteiktajām struktūrām, tiesībaizsardzības institūcijām un tiesvedības dalībniekiem saskaņā ar tiesisko ziņošanas prasību vai sūdzībām; un AstraZeneca vai AstraZeneca grupas uzņēmumam vai biznesa partnerim gadījumā, ja tas pārdod, atsavina vai izveido sadarbības/kopuzņēmumus visai uzņēmējdarbībai vai tās daļai.Mēs varam arī kopīgot iepriekš uzskaitītās jūsu personas datu kategorijas ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem vai trešām personām, piemēram: IT pakalpojumu sniedzējiem sistēmas izstrādes un tehniskā atbalsta nolūkos; auditoriem un konsultantiem, lai pārbaudītu mūsu atbilstību ārējām un iekšējām prasībām; kontaktu centra pakalpojumu sniedzējiem, likumā noteiktajām struktūrām, tiesībaizsardzības institūcijām un tiesvedības dalībniekiem saskaņā ar tiesisko ziņošanas prasību vai sūdzībām; un AstraZeneca vai AstraZeneca grupas uzņēmumam vai biznesa partnerim gadījumā, ja tas pārdod, atsavina vai izveido sadarbības/kopuzņēmumus visai uzņēmējdarbībai vai tās daļai.

AstraZeneca nepārdod personas datus trešajām personām. Mēs atļaujam trešajām personām ievākt informāciju mūsu tīmekļa vietnē, bet tikai tiem mērķiem, kas aprakstīti šeit un aprakstīti mūsu Sīkdatņu paziņojumā.

Kā mēs glabājam Jūsu datus

AstraZeneca uzglabās jūsu personas datus vairākus gadus saskaņā ar vietējiem likumiem un uzņēmuma dokumentu saglabāšanas politiku. Plašāku informāciju par AstraZeneca iekšējo dokumentu saglabāšanas politiku varat doties uz www.astrazenecapersonaldataretention.com

Starptautiskais transfērs

AstraZeneca organizācijas un trešās personas var atrasties jebkur pasaulē, tostarp valstis, kas var nepiedāvāt tādu pašu tiesisko aizsardzību attiecībā uz personas datiem kā jūsu dzīvesvietas valsts. Neatkarīgi no tā, kurā valstī jūsu personas dati tiek pārsūtīti, mēs kopīgosim jūsu personas datus tikai saskaņā ar stingru “vajadzību zināt” principu un saskaņā ar attiecīgiem līgumiskiem ierobežojumiem (piemēram, AstraZeneca saistošajiem korporatīvajiem noteikumiem un ES līguma standartklauzulām ). Jūs varat pieprasīt AstraZeneca saistošo korporatīvo noteikumu un/vai AstraZeneca ES standarta līguma klauzulu kopiju, sazinoties ar AstraZeneca adresi privacy@astrazeneca.com.

Saistoši korporatīvie noteikumi

Mēs esam nodrošinājuši atbilstību dažām mūsu juridiskajām saistībām attiecībā uz personas datiem, izveidojot “Saistošu korporatīvo noteikumu” (BCR) kopumu. BCR ir izklāstītas AstraZeneca datu privātuma saistības attiecībā uz personas datiem, kas tiek pārsūtīti starptautiskā mērogā.

Jūs varat uzzināt vairāk par šīm saistībām šeit. BCR un visas tiesības, kas izriet no tām, neattiecas uz personas datiem, kuru izcelsme ir ASV.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Mums ir ieviestas atbilstošas privātuma un drošības politikas, kas ir paredzētas, lai, cik vien iespējams, nodrošinātu visas Mūsu informācijas, tostarp jūsu personas datu, drošību un integritāti.

Plašāka informācija par to, kā AstraZeneca ievēro savus datu privātuma pienākumus, ir atrodama mūsu iekšējos globālajos privātuma standartos.

Kādas ir jūsu tiesības

Jūs jebkurā laikā varat sazināties ar AstraZeneca tīmekļa vietni www.astrazenecapersonaldataretention.com , lai pieprasītu informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, piekļuvi mūsu rīcībā esošajiem personas datiem, lai labotu jebkādas kļūdas vai pieprasītu tās pašas dzēšanu vai atsauktu jūsu piekrišanu noteiktiem jūsu personas datu apstrādi. Ja šāds pieprasījums nodod AstraZeneca vai tās filiāles, pārkāpjot savas saistības saskaņā ar piemērojamiem normatīvajiem aktiem vai prakses kodeksiem, tad AstraZeneca, iespējams, nevarēs izpildīt jūsu pieprasījumu, bet jūs joprojām varat pieprasīt, lai mēs bloķētu (t.i., tiesības iebilst) jūsu personiskās informācijas izmantošanu tālākai apstrādei. Ievērojot piemērojamos tiesību aktus, jums var būt arī tiesības uz datu pārnesamību citam datu pārzinim noteiktos apstākļos, kas ietvertu jūsu datu kopīgošanu ar pārzini elektroniskā formātā. Ievērojot piemērojamos tiesību aktus, jūs varat izmantot šīs tiesības bez maksas.

AstraZeneca ir piešķīrusi datu aizsardzības inspektoru, kas atbild par AstraZeneca atbilstību ES datu aizsardzības tiesību aktiem, ar kuru jūs varat sazināties privacy@astrazeneca.com , ja rodas jautājumi vai bažas par jūsu personas datu apstrādi. Ja uz AstraZeneca veikto jūsu personas datu apstrādi attiecas ES tiesību akti, jūs varat arī iesniegt sūdzību attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei jūsu dzīvesvietas valstī. Attiecīgās uzraudzības iestādes nosaukumu un kontaktinformāciju varat atrast vietnē http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Atkāpšanās no turpmākām komunikācijām no mums

Ja esat izvēlējies saņemt informāciju par mūsu produktiem vai pakalpojumiem vai citiem AstraZeneca uzņēmumiem un vēlaties atteikties no šādas informācijas saņemšanas, tad to var izdarīt, nosūtot e-pastu uz privacyrequests@astrazeneca.com. Jums ir skaidri jānorāda visos paziņojumos: jūsu vārds, lietotājvārds (ja tāds ir), reģistrācijas informācija (ja tāds ir) un šīs tīmekļa vietnes nosaukums.

Pēdējoreiz atjaunināts 2019.

© AstraZeneca

 

exit ramp cf

azcovid-cf-text

Jūs tagad pametāt vietni azcovid-19.com

Jūs esat izvēlējies saiti, kas novirzīs jūs uz vietni, kuru uztur trešā puse, kas ir pilnībā atbildīga par tās saturu. AstraZeneca nodrošina šo saiti kā pakalpojumu vietnes apmeklētājiem.

AstraZeneca nav atbildīga par trešo pušu vietņu privātuma politiku. Mēs iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Noklikšķiniet uz Atcelt, lai atgrieztos AstraZeneca vietnē vai Turpināt, lai turpinātu

az-cancle-cta
Atcelt
az-submit-cta
Turpinātu