Slapukų politika

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume svetainės funkcionalumą, analizuotume svetainės naudojimą, įgalinume socialinės žiniasklaidos funkcijas ir padėtume mūsų rinkodaros pastangoms. Pagal numatytuosius nustatymus bus saugomi tik būtinieji slapukai, o paspaudę "Leisti visus slapukus" jūs sutinkate su visų slapukų saugojimu jūsų įrenginyje. Galite suasmeninti savo nuostatas, gauti daugiau informacijos ir bet kada atšaukti arba pakeisti savo sutikimą spustelėdami "Slapukų nuostatos" arba apsilankę svetainėje esančioje nuorodoje "Pranešimas apie slapukus". Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite pranešimo apie slapukus tinklalapyje.

 

1 Griežtai būtini slapukai

Griežtai būtini slapukai padeda padaryti svetainę pagalbą įgalinant pagrindines funkcijas, pvz., puslapio naršymą ir prieigą prie saugių svetainės sričių. Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti mūsų sistemose. Paprastai jie nustatomi tik reaguojant į jūsų veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymui, pvz., privatumo nuostatų nustatymui, prisijungimui prie formų ar jų pildymui. Galbūt galėsite atmesti šiuos slapukus per savo naršyklę, tačiau būtinos svetainės dalys neveiks. Šie slapukai nesaugo jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

  • Slapukas - wscrCookieConsent
  • Galiojimo laikas - 1 metai
  • Įmonė - Digital Control Room Ltd
  • Paskirtis - Jūsų apsilankymas - Saugo jūsų sutikimo dėl slapukų sesiją mūsų svetainėje. Jame nėra jokios kitos informacijos, išskyrus tai, ar pasirinkote, ar išėjote į kiekvieną slapukų lygį.

 

0 Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia svetainei teikti patobulintas funkcijas, padėti suasmeninti svetainę, prižiūrėti vartotojo pasirinktas parinktis ir svetainės navigacijos priemones. Juos gali nustatyti mes arba trečiųjų šalių teikėjai, kurių paslaugas įtraukėme į savo puslapius. Jei neleisite šių slapukų, kai kurios arba visos šios paslaugos gali tinkamai neveikti.

Mes nenaudojame jokių slapukų šioje kategorijoje.

 

0 Našumo ir operaciniai slapukai

Šie slapukai leidžia mums suskaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, atlikti klientų apklausas ir kitą žiniatinklio analizę, kad galėtume išmatuoti ir pagerinti savo svetainės našumą. Jie padeda mums žinoti, kurie puslapiai yra populiariausi ir pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje. Šių slapukų renkama informacija yra apibendrinta ir kai kuriais atvejais galime būti renkami riboti identifikuojami duomenys.

Mes nenaudojame jokių slapukų šioje kategorijoje.

 

0 Rinkodaros ir tikslinės reklamos slapukai

Šie slapukai naudojami mūsų lankytojų naršymo įpročiams ir veiklai mūsų svetainėse sekti. Jie gali būti naudojami siekiant sukurti paieškos ir / arba naršymo istorijos profilį kiekvienam lankytojui. Gali būti renkami identifikuojami arba unikalūs duomenys, leidžiai mums parodyti jums aktualų / suasmenintą rinkodaros turinį. Mes nesaugome tiesiogiai asmeninės informacijos, bet informacijos, kuri unikaliai identifikuoja jūsų naršyklę ir interneto įrenginį ir naudoja ją tikslinėms reklamoms rodyti ir (arba) bendrinti šiuos duomenis su trečiosiomis šalimis tuo pačiu tikslu. Jei neleisite šių slapukų, patirsite mažiau suasmeninto rinkodaros turinio ir tikslinės reklamos.

Mes nenaudojame jokių slapukų šioje kategorijoje.

 

Slapukų valdymas

Kas yra slapukai, kaip jie naudojami ir kaip jie valdomi?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuose yra raidės ir skaičiai ir kurie yra patalpinti jūsų kompiuteryje ar įrenginyje. Slapukai nustatomi, kai lankotės svetainėje, kurioje naudojami slapukai, ir gali būti naudojami svetainėje lankomų puslapių sekimui, padeda tęsti darbą ten, kur palikote, arba įsiminti savo nuostatas, pvz., kalbos nustatymus.

Slapukai yra labai svarbūs, kad mums būtų lengviau naudotis internetinėmis paslaugomis, stebėtų mūsų svetainės naudojimą ir padėtų mums pagerinti jums teikiamą paslaugą.

Kad jums būtų lengviau suprasti, kaip svetainė naudoja slapukus, sugrupavome juos į lengvai suprantamas kategorijas. Kategoriją, kuriai priklauso slapukas, galima pamatyti Slapukų skydelyje.

Slapukų skydelyje pateikta informacija jums pateikiama atvirai ir skaidriai, kad galėtumėte matyti, kaip slapukai naudojami jūsų kaip svetainės lankytojo patirčiai praturtinti ir priimti informacija pagrįstą sprendimą, kad juos būtų galima naudoti. Tačiau, jei norite kontroliuoti ir pašalinti slapukus, tai galima padaryti per nustatymus savo interneto naršyklėje.

Atminkite, kad slapukų apribojimas gali turėti įtakos svetainės funkcionalumui. Daugelis svetainių siūlomų interaktyvių funkcijų priklauso nuo slapukų, o slapukų išjungimas ar blokavimas gali neleisti šioms paslaugoms veikti arba sumažinti jų naudingumą.

Skirtingos žiniatinklio naršyklės gali naudoti skirtingus slapukų tvarkymo metodus. Vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis, tiesiogiai iš žiniatinklio naršyklės gamintojų sukonfigūruokite naršyklės nustatymus*.

"Microsoft Internet Explorer" (IE)

"Google Chrome"

Safari

Firefox