Pranešimas apie nepageidaujamus reiškinius: jaunesnių nei 16 metų jaunuolių privatumo pranešimas

KAS MES ESAME

Mes AstraZeneca UK Ltd, kurios registruota buveinė yra 1 Francis Crick Avenue, Kembridžo biomedicinos campus, Kembridžas, CB2 0AA. (Mes vadiname save "AstraZeneca", "Mes", "Mus", "Mūsų") ir mes esame bet kokios informacijos, kurią galite atsiųsti mums užpildydami mūsų svetainės formą ir pateikdami savo ataskaitą, gavėjas.

Mes galime pakeisti šį Privatumo pranešimą laikas nuo laiko. Todėl prašome retkarčiais patikrinti šį Privatumo pranešimą, kad įsitikintumėte, jog žinote naujausią versiją, kuri bus taikoma jūsų asmens duomenims. Mes, žinoma, jums pranešime apie bet kokius pakeitimus, kai mes turime tai padaryti.

Nepaisant galimybės savarankiškai pateikti pranešimą apie nepageidaujamą poveikį, jei esate jaunas asmuo iki 16 metų, primygtinai rekomenduojame, jei įmanoma, aptarti savo simptomus ir šalutinį poveikį (-ius) iš mūsų vaistų, kuriuos patyrėte ar įtarėte savo tėvams / teisėtiems globėjams ar gydytojui, kurie gali pateikti ataskaitą jūsų vardu. Mes prašome jūsų tai padaryti, nes kartais informacija, kurią gali suteikti suaugęs asmuo (ypač gydytojas), gali turėti naudingų išvadų ir argumentų, kuriuos jūs, kaip jaunas žmogus, galite nesuprasti teisingai arba neteisingai interpretuoti. Be to, ataskaitos pateikimas savarankiškai reikštų, kad jūs atskleisite informaciją apie save (asmens duomenis), o kai kuri iš šių duomenų gali būti labai ypatinga arba jautri, nes tai yra apie jūsų sveikatą. Mes vertiname galimybę gauti informaciją iš pirmų rankų mūsų jauniems pacientams, tačiau esame labai susirūpinę dėl jūsų asmens duomenų ir norime, kad jūs ją saugotumėte. Šiuo Privatumo pranešimu norime jums paaiškinti, kokius asmens duomenis galime rinkti apie jus ir ką galime su jais daryti, jei nuspręsite pateikti ataskaitą savarankiškai.

KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?

Pildydami savo internetinę ataskaitos formą galime rinkti šiuos jūsų asmens duomenis:

 • tavo vardas
 • Jūsų adresas, telefono numeris, el. pašto adresas
 • Jūsų gimtadienis
 • Nesvarbu, ar esate berniukas, ar mergaitė
 • Jūsų aprašymas, kaip mūsų vaistas, kurį vartojote, privertė jus jaustis, Mes juos pavadinome jūsų patirtu (-ais) šalutiniu (-iais) poveikiu (-ais), kai pradėjote ir kiek laiko juos patyrėte
 • Jūsų vartojamas AstraZeneca vaisto aprašymas (jo pavadinimas, spalva, forma, kita informacija), kodėl jį vartojote, kiek vaisto ir kaip dažnai jį vartojote, kada ir kiek laiko vartojote vaistą.
 • Bet kokia kita informacija, kurią pasirenkate bendrinti su mumis

Todėl kai kuriuose aprašymuose, kuriuos pateiksite ataskaitoje, gali būti informacijos apie jūsų sveikatą ir ši informacija vadinama specialiais arba neskelbtinais jūsų asmens duomenimis.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ DUOMENIS?

Mums reikia informacijos, kurią mums pateikiate, nes turime laikytis specialaus įstatymo. Šis įstatymas yra priimtas siekiant užtikrinti, kad mūsų vaistai būtų geros kokybės ir saugūs žmonėms vartoti. Pagal šį įstatymą turime pranešti apie bet kokį šalutinį poveikį, kuris gali būti susijęs su mūsų vaistų vartojimu. Kaip dalis jūsų, pateikiame mums šią informaciją, mes taip pat galime susisiekti su jumis, jei mums reikia daugiau informacijos apie jūsų ataskaitą, arba pateikti jums atsiliepimą, jei to prašėte. Todėl, jei nepateiksime mums savo asmens duomenų, gali būti, kad negalėsime sekti nepageidaujamo reiškinio, apie kurį pranešėte, arba pateikti atsiliepimų.

Kai kuriais atvejais mes galime naudoti jūsų pateiktą informaciją, kad padėtume apsaugoti mūsų teises (teisėtus interesus), susijusias su mūsų vaistais, jei mums reikia juos ginti teismo byloje.

KAIP MES SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS

Mes negalime saugoti jūsų duomenų amžinai. Taigi "AstraZeneca" saugo jūsų asmens duomenis taip, kaip leidžia vietiniai įstatymai, taip pat pagal mūsų duomenų saugojimo taisykles, kurias čia aprašome: www.astrazenecapersonaldataretention.com Jūsų duomenis saugosime tik tiek, kiek mums reikia, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus arba apgintume savo teisinius reikalavimus. Kai jūsų asmens duomenys šiems tikslams nebereiškiami, jie bus saugiai ištrinti. Tai gali reikšti, kad Jūsų asmens duomenis "AstraZeneca" saugo keletą metų, priklausomai nuo to, kokiu tikslu ir poreikiu mes turime naudoti šiuos duomenis.

KAS GALI PERŽIŪRĖTI JŪSŲ DUOMENIS?

Dėl priežasčių, kodėl šiame pranešime paaiškinome, jūsų asmens duomenimis gali būti dalijamasi su vietinėmis ir (arba) užsienio reguliavimo institucijomis ir kitomis AstraZeneca grupės įmonėmis. Mes taip pat galime dalytis jūsų asmens duomenimis su tam tikrais kitais asmenimis, pvz., konsultantais, kad patikrintume, ar gerai laikomės savo įsipareigojimų; arba su valdžios institucijomis, advokatais ar kitais asmenimis, su kuriuo turime dalytis jūsų duomenimis, kad atitiktų teisinius reikalavimus, arba (teismo) reikalavimo atveju; arba su "AstraZeneca" pirkėju, jei parduodame ar užmeggsime bendradarbiavimą visiems ar daliai mūsų verslo.

Tačiau kai jūsų duomenis turi "AstraZeneca", asmeninius duomenis, pagal kuriuos identifikuojate jus kaip pacientą, galės peržiūrėti tik "AstraZeneca" pacientų saugos komanda, kuri yra šalyje, kurioje gyvenate, ir nedidelis skaičius techninių specialistų, teikiantys visuotinę pagalbą kompiuterinėje sistemoje, kurioje "AstraZeneca" saugo asmens duomenis. "AstraZeneca" pašalins visus paciento identifikatorius (pvz., jūsų vardą ar adresą) prieš naudodami ar bendrindami duomenis už vietinės saugos komandos ar sistemos administratorių ribų, t. y. mes vis tiek galime dalytis kai kuriais jūsų duomenimis, tačiau kitas asmuo nežinotų, kad šie duomenys yra susiję su jumis. Informacija, svarbi medicininiam ataskaitos vertinimui, pvz., amžius ir lytis, gali būti atskleista vyriausybei ar valstybės institucijoms, kad būtų laikomasi mūsų teisinių įsipareigojimų.

TARPTAUTINIS PERVEDIMAS:

"AstraZeneca" subjektai ir kiti asmenys, su kuriais galime dalytis jūsų duomenimis, gali būti įsikūrę bet kurioje pasaulio vietoje, įskaitant šalis, kurios gali nesiūlyti tokios pat teisinės asmens duomenų apsaugos kaip jūsų šalyje. Kai perkelsime jūsų duomenis, "AstraZeneca" laikysis vietinių duomenų apsaugos reikalavimų ir vidinio visuotinio privatumo standarto. "AstraZeneca" taip pat taikys būtinas apsaugas, kurių reikalauja jūsų šalies įstatymai, kai mes perduodame duomenis . Kai perduodame jūsų duomenis į kitą šalį , Jūsų asmens duomenimis dalinsimės tik tuo atveju, jei kitam asmeniui reikia duomenų savo darbui atlikti ir pagal kontrolę, aprašytą AstraZeneca privalomose įmonės taisyklėse (kurias galite rasti čia)arba ES standartinėse sutarčių sąlygose). Jūs galite turėti teisę gauti AstraZeneca įrišimo įmonės taisyklių ir (arba) AstraZeneca ES standartinių sutarčių sąlygų kopiją, jei to prašoma, susisiekę su AstraZeneca privacy@astrazeneca.com.

KAIP MES SAUGOME JŪSŲ DUOMENIS

Informaciją apie jus laikome kompiuteryje. Yra griežti valdikliai, kas gali matyti jūsų duomenis. Mes taip pat turime geras privatumo ir saugumo taisykles, kad kiek įmanoma užtikrintume visos mūsų informacijos, įskaitant jūsų asmens duomenis, saugumą ir vientisumą.

Daugiau informacijos apie tai, kaip "AstraZeneca" laikosi savo duomenų privatumo įsipareigojimų, rasite mūsų vidiniame pasauliniame privatumo standarte

JŪS TURITE TEISES

Jūs ir (arba) jūsų tėvai / teisėti globėjai gali susisiekti su AstraZeneca čia:

www.astrazenecapersonaldataretention.com bet kuriuo metu prašyti

 • prieigą prie jūsų asmens duomenų,
 • ištaisyti klaidas arba prašyti ištrinti tokias klaidas,
 • reikalauti, kad apribotųme jūsų duomenų naudojimą
 • prieštarauti tam tikriems jūsų asmens duomenų naudojimo atvejais.

Jei dėl tokio prašymo "AstraZeneca" ar jos filialai pažeidžia savo įsipareigojimus pagal įstatymus, kitus teisės aktus ar praktikos kodeksus, "AstraZeneca" gali nepavykti patenkinti jūsų užklausos, tačiau vis tiek galite paprašyti apriboti jūsų asmens duomenų naudojimą tolesniam naudojimui.

AstraZeneca asmuo vadinamas duomenų apsaugos pareigūnu ir tas asmuo yra atsakingas už AstraZeneca duomenų apsaugos pareigų priežiūrą ir į kurį galite kreiptis privacy@astrazeneca.com d., jei kyla klausimų dėl jūsų asmens duomenų naudojimo. Jei "AstraZeneca" jūsų asmens duomenų naudojimui taikoma ES teisė (pavyzdžiui, jei gyvenate vienoje iš Europos Sąjungos šalių), taip pat galite turėti teisę pateikti skundą šalies, kurioje gyvenate, duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Atitinkamos priežiūros institucijos pavadinimą ir kontaktinius duomenis galite rasti čia: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. kovo mėn.

exit ramp cf

azcovid-cf-text

Jūs paliekate azcovid-19.com puslapį

Jūs pasirinkote nuorodą, kuri nuves jus į trečiosios šalis svetainę, kuri yra atsakinga už jo turinį.

AstraZeneca teikia šią nuorodą kaip paslaugą svetainės lankytojams. "AstraZeneca" neatsako už jokių trečiųjų šalių svetainių privatumo politiką. Rekomenduojame perskaityti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką.

Spustelėkite "nutraukti", kad grįžtumėte į AstraZeneca tinklapį arba "tęsti". 

az-cancle-cta
Nutraukti
az-submit-cta
Tęsti