Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes funkcionalitāti, analizētu vietnes izmantošanu, iespējotu sociālo mediju funkcijas un palīdzētu mūsu mārketinga centienos. Pēc noklusējuma tiks saglabātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, un, noklikšķinot uz “Atļaut visas sīkdatnes”, jūs piekrītat visu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jūs varat personalizēt savas preferences, iegūt vairāk informācijas un atsaukt vai mainīt savu piekrišanu jebkurā laikā, noklikšķinot uz “Sīkdatņu preferences” vai apmeklējot mūsu vietnē pieejamo Sīkdatņu paziņojumu saiti. Plašāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu skatiet sīkdatņu paziņojuma tīmekļa lapā.

 

1 Stingri nepieciešami sīkfaili

Stingri nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni izmantojamu, nodrošinot pamatfunkcijas, piemēram, lapu navigāciju un piekļuvi tīmekļa vietnes drošajām zonām. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne darbotos, un tās nevar izslēgt mūsu sistēmās. Tās parasti tiek iestatītas tikai, reaģējot uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir saistītas ar pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu. Jūs, iespējams, varēsit atteikties no šīm sīkdatnēm, izmantojot pārlūkprogrammu, bet nepieciešamās vietnes daļas nedarbosies. Šīs sīkdatnes neuzglabā personu identificējošu informāciju.

  • Sīkdatne - WScrCookiePiekrišana
  • Derīguma termiņš - 1 gads
  • Uzņēmums - Digital Control Room Ltd
  • Mērķis - Jūsu apmeklējums - saglabā jūsu sīkdatņu piekrišanas sesiju mūsu vietnē. Tajā nav informācijas, izņemot to, vai esat izvēlējies vai atteikies no katra sīkdatņu līmeņa.

 

0 funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei nodrošināt uzlabotu funkcionalitāti, palīdzēt vietnes personalizēt, uzturēt lietotāju izvēlētas opcijas un vietnes navigācijas palīglīdzekļus. Tos var noteikt mēs vai trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus mēs esam pievienojuši mūsu lapām. Ja neatļaujat šīs sīkdatnes, daži vai visi šie pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Šajā kategorijā mēs neizmantojam sīkdatnes.

 

0 Veiktspējas un darbības sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un satiksmes avotus, veikt klientu aptaujas un citu tīmekļa analīzi, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās un vismazāk populāras, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Šo sīkdatņu apkopotā informācija tiek apkopota, un dažos gadījumos var tikt vākti ierobežoti identificējami dati.

Šajā kategorijā mēs neizmantojam sīkdatnes.

 

0 Mārketinga un mērķtiecīgas reklāmas

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu mūsu apmeklētāju pārlūkošanas paradumiem un aktivitātēm mūsu Tos var izmantot, lai izveidotu meklēšanas un/vai pārlūkošanas vēstures profilu katram apmeklētājam. Var tikt vākti identificējami vai unikāli dati, kas ļauj mums parādīt jums atbilstošu/personalizētu mārketinga saturu. Mēs neuzglabājam tieši personisko informāciju, bet informāciju, kas unikāli identificē jūsu pārlūkprogrammu un interneta ierīci, un to izmanto, lai rādītu mērķtiecīgu reklāmu un/vai kopīgotu šos datus ar trešajām personām tādam pašam mērķim. Ja neļaujat šīs sīkdatnes, jūs pieredzēsiet mazāk personalizētu mārketinga saturu un mērķtiecīgu reklāmu.

Šajā kategorijā mēs neizmantojam sīkdatnes.

 

Pārvaldīt sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes, kā tās tiek izmantotas un kā tās tiek pārvaldītas?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas satur burtus un ciparus un tiek ievietotas jūsu datorā vai ierīcē. Sīkdatnes tiek iestatītas, kad apmeklējat tīmekļa vietni, kurā tiek izmantotas sīkdatnes, un tās var izmantot, lai izsekotu vietnes apmeklētajām lapām, palīdzētu jums turpināt vietu, kur esat beidzis vai atcerētos savas preferences, piemēram, valodas iestatījumus.

Sīkdatnes ir ļoti svarīgas, lai atvieglotu tiešsaistes pakalpojumu lietošanu, uzraudzītu mūsu vietnes lietošanu un palīdzētu mums uzlabot jūsu sniegto pakalpojumu.

Lai jums būtu vieglāk saprast, kā tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, mēs esam tos grupējuši viegli saprotamās kategorijās. Kategorija, kurai pieder sīkfails, ir redzama Sīkdatņu panelī.

Sīkdatņu panelī esošā informācija tiek sniegta atklātā un pārredzamā veidā, lai jūs varētu redzēt, kā sīkdatnes tiek izmantotas, lai bagātinātu jūsu apmeklētāju pieredzi un izdarītu apzinātu izvēli, lai atļautu to izmantošanu. Tomēr, ja vēlaties kontrolēt un noņemt sīkdatnes, to var izdarīt, izmantojot iestatījumus jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkdatņu ierobežošana var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Daudzas no tīmekļa vietņu piedāvātajām interaktīvajām funkcijām ir atkarīgas no sīkdatnēm, un sīkfailu atspējošana vai bloķēšana var neļaut šiem pakalpojumiem darboties vai samazināt to lietderību.

Dažādās tīmekļa pārlūkprogrammās sīkdatņu pārvaldīšanai var tikt izmantotas dažādas metodes. Lai konfigurētu pārlūkprogrammas iestatījumus*, lūdzu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus no tīmekļa pārlūkprogrammas ražotājiem.

Microsoft Internet Explorer (IE)

Google Chrome

Safari

Firefox